Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Моя команда не витрачала сотні мільйонів на дотації комунальних підприємств, – Михайлішин

Підприємства могли забезпечувати себе завдяки ефективному менеджменту
Команда Віталія Михайлішина не віддавала комунальні підприємства у приватні руки. Самі ж установи утримували себе самостійно, без багатомільйонних дотацій. Про це депутат Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин розповів у програмі «Чернівці сьогодні» на телеканалі «Чернівецький промінь».

– Опоненти закидають мені нісенітниці про «дерибан» комунального майна під час мого секретарства у міській раді. Нехай скажуть, яке комунальне підприємство бодай щось та комусь продало протягом 2011–2013 років. Більше того, жодне підприємство під час мого керування не отримувало дотацій на суми у 100–150 мільйонів гривень, як зараз «Чернівціводоканал» чи «Теплокомуненерго», – каже Віталій Михайлішин.
 
За словами депутата Чернівецької міськради, всі комунальні установи заробляли собі на зарплату. Навіть попри те, що розміри міського бюджету були значно скромнішими. Підприємства працювали завдяки правильному менеджменту.
 

– Позики, які брали ті чи інші установи, повертали вчасно. Так, кінотеатр «Чернівці» брав від «Калинівського ринку» поворотну допомогу, але віддав всі позичені кошти. Для підприємств ми брали кредити з банків, які пропонували на конкурсах найкращі умови та повертали кошти. Ми не тягнули гроші для комунальних установ з кишень чернівчан, як це робив Олексій Каспрук. Тож, якщо критики моєї роботи кидаються звинуваченнями щодо функціонування комунальних підприємств протягом 2011–2013 років, нехай нададуть факти та звернуться до прокуратури, – заявив Віталій Михайлішин.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж