Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Більше 300 буковинських споживачів відключили від газу за борги

Загальна заборгованість у регіоні складає 228 мільйонів гривень Заборгованість буковинців за газ збільшилася на 75,7 мільйонів гривень у порівнянні з аналогічним періодом торік. Як повідомляють у прес-службі ПАТ «Чернівцігаз», на 1 серпня 2018 року вона складає 228 мільйонів гривень. Компанія передала до суду 168 справ на відшкодування збитків у 1,8 мільйона гривень. Щодо територіальної статистики, то найбільше неплатників у Чернівцях, на Кіцманщині та Новоселиччині.
 
Найбільший борг серед буковинських користувачів  – 176 тисяч гривень, а у середньому сума несплати за послуги газопостачання – 60-170 тисяч. Деякі споживачі не перерахували за спожите жодної копійки, починаючи з 2017 року.
 
Письмові попередження про відключення від газу надсилають користувачам, чий борг сягнув понад 5 тисяч гривень. Загалом такі відправили вже 10 тисячам буковинців, а від газу відключили вже більше 300 боржників.

Якщо споживач не має змоги сплатити свій борг, компанія ПАТ «Чернівцігаз» може укласти з ним договір реструктуризації і не відключати від мережі. За таким документом неплатник зобов’язується одразу покрити якусь частину боргу, а загалом сплатити за спожите протягом певного часу.  скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж