Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Призначення депутатів на посади за голоси – маячня опонентів, – Продан

На місцях залишилися всі чиновники, які мають бажання працювати на місто
Усі депутати, які проголосували за відставку Каспрука, робили це з власних переконань і жодному з них ніхто не пропонував посади в разі зняття мера. Про це в інтерв’ю виданню «Чернівці 24» розповів секретар Чернівецької міської ради Василь Продан.
 
– Обіцянки депутатам за голоси – маячня політичних опонентів. Як бачите, пройшло 3 тижні, і немає жодних різких зрушень в цьому питанні. На місцях залишилися всі люди, які хочуть працювати на місто. Жодних партійних квот ми нікому не забезпечували. Посади обіймуть ті, хто найбільше підготовлений на даний момент для виконання тих чи інших робіт, – заявив Василь Продан.
За його словами, закиди опонентів не обмежуються «посадовими квотами». Зокрема, секретареві міської ради «нагадують» про те, що він хоче призначити начальником Чернівецького тролейбусного управління представника фракції «Батьківщина» Юрія Бурегу без проведення конкурсу. Хоча призначення без конкурсів чиновників міськради стало однією з причин припинення повноважень екс-мера Каспрука.
 
– Керівників комунальних підприємств міський голова або виконувач обов’язків призначає без конкурсів. На відміну від керівників управлінь, відділів та департаментів. Тому перше моє доручення було провести конкурси 7 вересня на посади керівників комунальних підприємств, котрі не мають очільників. Призначення посадовців – не приватна справа двох політиків. Вона стосується долі цілого міста. А Чернівці потребують найкращих фахівців. Зараз Юрій Іванович, на мою думку, найкраще підготовлений для того, щоби очолити тролейбусне управління. Це людина з величезним досвідом. Він 10 років очолював районну раду і краще за інших знає, який вектор розвитку потрібно встановити для ЧТУ, – резюмував Василь Продан.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж