Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Важливий розвиток Чернівців, а не прізвище мера, – Продан

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

Секретар міськради розповів про можливість своєї відставки та коли Чернівці матимуть нового мера
Після припинення повноважень мера у відставку може піти й секретар міськради. Про це на своїй прес-конференції повідомив Василь Продан.

– Спілкуючись із президентською фракцією, почув, що вони підтримали б відставку міського голови, якби секретарем був не Продан, а хтось інший. Наприклад, Любов Сорохан. Тож, звичайно, можливий і варіант моєї відставки. Вважаю, що в подальшому долю посади секретаря повинні визначати депутати. Важливо, щоби це була людина, яка найкраще готова до цієї роботи сьогодні. І якщо депутатський корпус обере іншу людину, нехай так і буде. Важливо, щоб ніхто не тримався за посаду і щоб власні інтереси не переважали суспільні, – заявив Василь Продан.

Крім того, Василь Продан розповів, коли Чернівці отримають нового голову. За його словами, після відставки мера секретар міськради має 15 днів, аби подати звернення до Верховної Ради щодо призначення нових виборів міського голови. У парламенту є 90 днів, аби розглянути це звернення. Після погодження, на проведення мерських перегонів є ще 60 днів.

– Таким чином, за 165 днів Чернівці матимуть нового міського голову. У 2011 році подібної процедури не було, а законодавство дозволяло не призначати міського голову до найближчих виборів, – каже Василь Продан.

Посадовець також наголосив – не важливо, хто сидітиме у кріслі міського голови. Має значення лише розвиток Чернівців.
– У всіх рейтингах ми на останньому місці, доріг немає, фасадів немає, просто руїна, – зазначив Василь Продан.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно