Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях відкриють виставку гравіювань за мотивами віршів Пауля Целана

«Деконструкція Жизель» – проект мисткині Нори Матоци та поета Герхарда Фалькнера, який виник під час їх перебування у Чернівцях
7 вересня о 19:30 у Paul Celan Literaturzentrum (вул. О. Кобилянської, 51) відбудеться відкриття виставки німецьких митців Герхарда Фалькнера та Нори Матоци «Деконструкція Жизель/Deconstructing Gisele».
 
Вона є результатом переосмислення та роботи над аналізом арт-видань «Schwarzmaut» та «Atemkristall» – збірок віршів Пауля Целана, що прикрашені гравіюваннями французької художниці Жизель Лестранж.

«Деконструкція Жизель» – спільний проект мисткині Нори Матоци та поета Герхарда Фалькнера, який виник під час перебування авторів у рідному місті Пауля Целана, Чернівцях, на стипендії від Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz (2014 рік). Гравіювання, зроблені Норою, по-новому чітко наслідують та інтерпретують художній стиль дружини Пауля Целана – Жизель Лестранж, на художній почерк якої свого часу вплинули такі пост-авангардисти, як Анрі Мішо, Ів Тангі та ін.

Діятиме виставка з 7 до 9 вересня. Вхід вільний.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж