Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

На Буковині 122 боржники аліментів оголошені в розшук

До реєстру боржників внесено 2844 буковинці
На виконанні в органах державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області перебуває 7320 виконавчих документів про стягнення аліментів. До реєстру боржників внесено 2844 буковинці, з них 1412 не сплачували аліменти своїм дітям понад 6 місяців, а у 632 заборгованість перевищує 1 рік.

За нововведеннями другого пакету законів «Чужих дітей не буває», які набули чинності наприкінці серпня нинішнього року, до неплатників будуть застосовуватися штрафні санкції у розмірі від 20% до 50% від суми боргу у разі його накопичення більше 1 року, автоматизований  арешт коштів боржників та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які ухиляються від суспільно корисних робіт. Залишаються актуальними й обмеження у праві користування автотранспортним засобом, зброєю та виїзду за кордон. Окрім того, відтепер нотаріуси та державні реєстратори під час реєстраційних дій перевірятимуть дані у Реєстрі боржників аліментів.

Джерело: прес-служба Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій областіскачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж