Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Нардеп із Чернівців пішов у армію

Сергій Рудик перебуватиме у лавах Збройних Сил до 26 вересня 
Народний депутат від БПП «Солідарність» родом із Чернівців Сергій Рудик пішов у армію. Як написав народний обранець на своїй сторінці у суспільній мережі facebook, наприкінці серпня він «приступив до виконання своїх обов’язків на посаді командира взводу- старшого офіцера артбатареї».

«Тільки тиждень в армії, але вже побачив купу проблем, з якими чи не щодня зіштовхуються українські військовослужбовці! «Недихаюча» форма, брак необхідної техніки, погано облаштований побут, одноманітне харчування...
Нардеп із Чернівців пішов у армію
Але є проблеми, які, те що називається, «горять». В їх числі – споживання звичайної питної води для тих військовослужбовців, які перебувають в польових умовах! Так, у 2015му році якийсь мудрогон у Києві вирішив, що з 1 вересня нашим контракникам і резервістам достатньо випивати 1,5 літри води на добу, аби почувати себе добре( добова літня норма складає 3 літри). А нічо, що в більшості південних і східних областей температура у вересні рідко коли падає менше 30 градусів? Я вже не кажу про звичайні норми споживання води. Аби терміново виправити ситуацію, у вихідні підготував звернення до Прем’єра і Міністра оборони зі своїми пропозиціями по суті вирішення питання», – написав Сергій Рудик.
Нардеп із Чернівців пішов у армію
У лавах Збройних Сил Сергій Рудик перебуватиме до 26 вересня. Однак нардеп уже просив про дводенну відпустку, аби взяти участь у пленарному засіданні Верховної Ради.
Нардеп із Чернівців пішов у армію
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж