Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Наскільки садочок у Ленківцях готовий до відкриття

Будівництво нового корпусу триває з 2015 року
До Дня міста Чернівців у 2018 році планують відкрити новий садочок у Ленківцях, будівництво якого розпочали ще у 2015. Протягом декількох років у міській раді обіцяли, що об’єкт буде зданий в експлуатацію, однак через низку проблем діти з мікрорайону змушені навчатися не у спеціалізованому корпусі, а у будівлі місцевої школи. До відкриття нового садочка залишається декілька тижнів, однак не всі важливі роботи виконані:

Внутрішні роботи завершені на 95%. Наразі підключають лінію електроживлення об’єкта і встановлюють системи пожежогасіння, – повідомив журналістам promin.cv.ua інженер з економічних питань ПП «Будмонтаж» Олег Круподьоров.

Тривають роботи і зі встановлення пожежного водопроводу – найважливішого елемента, через який відкриття садочка затягували. На кожній сходовій клітці встановлюють пожежний ящик, до якого можна підключати шланг, аби загасити вогонь.

На ділянці довкола вже виклали бруківку, однак доки не зроблене покриття дитячого майданчика. Його найближчим часом культивують та засіють травою.

Задля економії ресурсів на даху садочка вирішили встановити сонячні батареї, для цього замовили німецьке обладнання, яке монтуватимуть наступного тижня.
 
Загалом, у департаменті містобудування зазначають, що об’єкт є досить проблемним:

Садочок будується на ділянці, яка не підключена до централізованих мереж газо- і водопостачання та каналізації. Були складнощі як при проектуванні, так і при будівництві цього приміщення, – зазначила перший заступник директора ДМБК Василина Маковійчук.
 
Через те, що мережа водопостачання не проведена, воду забирають з криниці, що потребує ретельної очистки. Систему знезараження води вже встановили у підвалі. Щодо технічного забезпечення, то об'єкт уже майже готовий: закуплені усі необхідні меблі, обладнання харчоблоку, пральні і медичної частини. 
 
Нагадаємо, Василь Продан пригрозив звільнити посадовців, причетних до будівництва садочка в Ленківцях, якщо до Дня міста його не відкриють.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж