Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Програш у конкурсі на посаду директора департаменту ЖКГ не зменшив моєї мотивації, – Бешлей

Депутат каже, що не бачить у цьому трагедії  Депутат Чернівецької міської ради Володимир Бешлей поділився враженнями від участі в конкурсі на посаду директора департаменту ЖКГ. За його словами, програш жодним чином не вплинув на його роботу.
 
– Не бачу в цьому трагедії. Віталій Гавриш молодий депутат, проте він вже втілив у життя не одну свою ініціативу в місті. Програш не зменшив моєї мотивації до роботи. Мало того, ми разом із Віталієм Гавришем їздимо об’єктами. Я допомагаю йому в тих напрямками, за якими співпрацювали раніше. Ми пліч-о-пліч повинні реалізувати ті завдання, на виконання яких чекають містяни.

 
Водночас, за словами депутата, від того, хто керує містом та департаментами, багато залежить. Адже працівники департаменту ЖКГ залишились ті ж самі. Але робота цього підрозділу після відставки Каспрука якісно змінилася. Секретар Василь Продан дає чіткі завдання і процес організації та правильний менеджмент посприяли активізацію робіт у комунальній сфері.
 
– Що ж до мене, я не заради посади чи якихось благ працюю депутатом уже 15 років. Зараз мені надали можливість реалізувати ті плани та ідеї, з якими йшов у міську раду. Вдячний за це колегам з депутатського корпусу. І не можу підвести їх та загалом чернівчан, – резюмував Володимир Бешлей.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж