Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Колишній податківець на Буковині вимагав від підприємця хабар

Хабарник обіцяв підприємцю посприяти уникнути податкових перевірок та нарахування штрафних санкцій за несплату податків
Чернівецька місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, зареєстрованому за фактом шахрайства та підбурювання до замаху на надання неправомірної вигоди колишнім працівником податкових органів області.

Досудовим розслідування встановлено, що будучи звільненим з органів податкової служби України, вказаний громадянин підбурив фізичну особу-підприємця  до надання 1000 доларів США та 7000 гривень неправомірної вигоди йому як працівнику податкової служби та іншим працівниками ДФС у Чернівецькій області за сприяння в уникненні податкових перевірок та нарахування штрафних санкцій за несплату податкових платежів.

Отже, продовжуючи свій злочинний умисел, упродовж червня-липня 2018 року шахрайським шляхом заволодів частиною коштів потерпілого загальною сумою понад 16 тис. грн.

Досудове розслідування вказаного кримінального провадження завершено.

Чернівецька місцева прокуратура затвердила та передала до суду обвинувальний акт за ч.2 ст.190 (шахрайство); ч.2 ст.15, ч.4 ст.27, ч.1 ст.369 (підбурювання до замаху на надання неправомірної вигоди службовій особі, за вчинення чи не вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої влади чи службового становища) КК України для розгляду по суті.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба Чернівецької місцевої прокуратури

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж