Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На декількох комунальних підприємствах у Чернівцях виявили низку фінансових порушень

У КЖРЕП №9 виявлено ряд порушень при нарахуванні заробітної плати Відділ контрольно-перевірної роботи міської ради провів аудит на комунальних підприємствах Чернівців. Як повідомляє прес-служба міської ради, працівники відділу провели планові перевірки фінансово-господарської діяльності на підприємствах «Аварійно-диспетчерська служба 0-80» та «Дельфін», а також перевірки окремих питань у КЖРЕП №9, КЖРЕП №11 і КЖРЕП №17.
 
За результатами перевірки в міському комунальному підприємстві «Аварійно-диспетчерська служба 0-80» встановлено порушень фінансового характеру на загальну суму 77 973,81 грн., зокрема виявлено випадки переплати заробітної плати працівникам підприємства у загальній сумі 6 391,20 грн., недоплати зарплати на суму 58 339,19 грн., нестачу матеріальних цінностей на суму 6 560,04 грн., перевитрати пального – 6 493,38 грн., невідшкодування підзвітній особі понесених витрат у сумі 190,00 грн.
 
У міському комунальному підприємстві «Дельфін» працівниками відділу контрольно-перевірочної роботи міської ради встановлено порушень фінансового характеру на загальну суму 157 685,76 грн., в тому числі переплати, які виникли при нарахуванні працівникам підприємства заробітної плати, на загальну суму 17 870,75 грн. та недоплата  заробітної плати на загальну суму 139 815,01 грн.
 
Перевіркою використання коштів на заробітну плату окремих працівників КЖРЕП №9 виявлено ряд порушень при нарахуванні заробітної плати, що призвели до переплат у загальному розмірі 6 693,74 грн. та недоплат у загальному розмірі 3 690,91 грн., а також виявлена нарахована та невиплачена заробітна плата у загальному розмірі 2 785,32 грн. Керівникам підприємств направлені письмові вимоги щодо усунення виявлених порушень та пропозиції щодо покращення діяльності.
 
Крім планових перевірок, відповідно до доручення секретаря Чернівецької міської ради проведено інвентаризацію основних засобів в КЖРЕП №9, №11 та №17 та перевірку їхньої фінансово-господарської діяльності в частині повноти та якості надання житлово-комунальних послуг та усунення виявлених раніше порушень.
 
Водночас фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області провели ревізію комунального підприємства «Парк Жовтневий». Було виявлено фінансові порушення, що призвели до втрат на суму 272,8 тис. грн. Під час проведення ревізії комунального підприємства «Парк Жовтневий». Контролем охоплено період з 01.01.2015 до 30.06.2018 року.

За рахунок одержаного з міського бюджету фінансування КП «Парк Жовтневий» в ревізійному періоді здійснювалася оплата за електроенергію, спожиту суб’єктами господарювання, що здійснюють підприємницьку діяльність на його території. При цьому отримані в рахунок відшкодування кошти не поверталися до бюджету, а зараховувалися на госпрозрахунковий рахунок та відображалися як доходи від господарської діяльності.

Як повідомляє прес-служба управління Західного офісу Держаудитслужби  в Чернівецькій області, про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж