Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Під час проведення тендеру на закупівлю тролейбусів у Чернівцях виявили низку порушень

Наразі результати торгів відмінено За втручання УЗЕ відмінено процедуру придбання пасажирського транспорту – тролейбусів на загальну суму 33 мільйона гривень.
Такі порушення були виявлені під час тендеру, який проводило одне з комунальних підприємств Чернівців, маючи намір закупити новий пасажирський транспорт на загальну суму 33 мільйона гривень.
 
Оперативники Управління захисту економіки в Чернівецькій області виявили ряд порушень в процесі перевірки документації, необхідної для участі в конкурсних торгах із державних закупівель. Зокрема, невідповідність встановленим кваліфікаційним критеріям та умовам тендерної документації. Подальше укладання з такими підприємствами договорів могло призвести до розтрати та заволодіння бюджетними коштами.
 
Інформацію про виявлені невідповідності було направлено до комітету з конкурсних торгів. На даний час результати тендерів відмінено, а контракт між державною установою та підприємцями анульовано, чим попереджено завдання збитків бюджету.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж