Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

В Управлінні Держпраці попереджають про псевдоінспекторів

Шахраї видурюють гроші за непроведення перевірок Управління Держпраці у Чернівецькій області попереджає про можливість появи на підприємствах, в установах, організаціях регіону шахраїв під виглядом інспекторів праці. У різний спосіб шахраї вимагають у підприємців кошти нібито в обмін на непроведення заходів державного нагляду або ж зменшення сум, накладених раніше штрафних санкцій.

Управління Держпраці у Чернівецькій області закликає роботодавців до пильності й до уточнення даних осіб, котрі представилися інспекторами Держпраці, або інспекторами праці органів місцевого самоврядування. Детальну інформацію щодо виданих посвідчень головним державним інспекторам, які здійснюють державний нагляд з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, можна перевірити на сайті Державної служби України з питань праці у розділі  «Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю» - підрозділі  «Інформація про службові посвідчення інспекторів праці Держпраці».

Відповідну інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці органів місцевого самоврядування роботодавець може перевірити у цьому ж розділі на сайті Держпраці України, у підрубриці «Інформація про службові посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування».

У разі, коли суб’єкта господарювання відвідали псевдоінспектори праці, необхідно оперативно повідомити про такі факти правоохоронні органи.

Важливо повідомити про такі випадки й Управління Держпраці у Чернівецькій області за телефонами: (0372) 55 37 24; 52 56 67.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж