Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

За два з половиною місяці ми зробили у 15 разів більше, ніж попередня влада з початку року, – Продан

Очільник міста пояснив, як відбуваються допорогові закупівлі та хто береться за ремонт об’єктів у Чернівцях
Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан розповів, чи справді за виконання ремонтних робіт у Чернівцях довіряють лише наближеним до «Рідного міста» підрядникам. Про це він говорив у програмі «Тема дня» на телеканалі «Буковина».

– За два з половиною місяці ми зробили у 15 разів більше, ніж попередня влада за перші сім місяців цього року. Закупівель станом на сьогодні ми провели на суму у майже 150 мільйонів гривень. Як нам визначити, як фірма пов’язана з помічником одного з депутатів? Зараз допорогові підряди ми довіряємо тим, хто раніше готовий за них узятися та виконуватиме роботу швидко і якісно. Тож коли строки тиснуть, а роботи все ще багато через бездіяльність попередньої влади, не думаю, що відмова фірмі, власником якої може бути помічник депутата, буде розумним рішенням за нинішніх обставин, – каже Василь Продан.

За словами очільника міста, із майже 150 мільйонів гривень лише 2-3 мільйони дісталися підрядникам, наближеним до одного з помічників депутата «Рідного міста».скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж