Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Журналіст поскаржився на викладачку чернівецького педагогічного коледжу міністру освіти

Мирослава Сичова перешкоджала роботі кореспонденту ТРК «Україна» Володимиру Тимофійчуку та назвала його «шизофренічним»
Журналіст ТРК «Україна» Володимир Тимофійчук поскаржився міністру освіти та науки України Лілії Гриневич на викладачку педагогічного коледжу ЧНУ імені Юрія Федьковича Мирославу Сичову.

Кореспондент записував на території вишу інтерв’ю із випускницею коледжу для програми «Головна тема» про інклюзивне навчання. Про зйомку попередив вахтера, каже Володимир Тимофійчук. Намагався проінформувати і керівництво закладу, проте нікого не було на робочому місці.

Мирослава Сичова ж поводила себе агресивно й украй неетично, намагалася перешкоджати роботі знімальної групи, вимагала припинити зйомку та навіть назвала журналіста «шизофренічним».

 
Утім, із програми, котра вийшла у ефір телеканалу «Україна» у неділю, 21 жовтня, момент із лайкою та погрозами журналісту вирізали. 

За словами Володимира Тимофійчука, у педагогічному коледжі разом із Мирославою Сичовою працює також родичка Арсенія Яценюка – його тітка Марина Яценюка. Саме Арсеній Петрович і вплинув на керівництво каналу та вмовив не давати в ефір скандальне відео. 
 
Ображали, погрожували та залякували і героїню сюжету Володимира Тимофійчука – випускницю коледжу Інну Георгіцу. Мовляв, якщо скандал за участі вишу набере обертів, то їй також буде непереливки. 

Крім того, за інформацією журналіста, студентів коледжу змушували писати у соцмережах коментарі на підтримку заслуженого педагога Мирослави Сичової. 

Наразі проти викладачки відкрито кримінальне провадження через перешкоджання журналістській діяльності. 
 

 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж