Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«The Ukraine»: у Чернівцях презентують книгу, яка спричинила палкі дискусії

Над текстами, що увійшли до книги, Артем Чапай працював близько восьми років
30 жовтня у Paul Celan Literaturzentrum (вул. О. Кобилянської, 51) журналіст та письменник Артем Чапай презентує свою нову книжку «The Ukraine». Початок о 18:00. Модератор: Iнга Кейван.
 
Вперше «The Ukraine» було презентовано під час 25 Book Forum. Від часу свого виходу книжка вже стала вельми популярною: її читають, цитують у різних куточках України та світу, про неї, особливо з приводу назви, дискутують. Однозначно те, що нікого вона не залишає байдужим, викликаючи безліч найрізноманітніших емоцій.

Над текстами, що увійшли до книги, Артем Чапай працював близько восьми років.
 
«Загалом же «The Ukraine», – каже автор, – описує понад десять років сучасної України, або ж the України початку двадцять першого століття». У книзі поєдналися реальний факт і художній вимисел. Різні території, різні за віком, способом існування персонажі з їхніми історіями, ситуаціями, епізодами, моментами, позитивне, не дуже, негативне, прекрасне і потворне, зокрема і в їхній відносності, – усе це елементи колажу, що передає цілісний образ України – такої, як вона є, у найбільш характерних, разючих проявах».
 
За словами Артема Чапая, «The Ukraine» – такий собі український Dasein, який особливо добре поєднується з досвідом подорожнього. Меседжі деяких текстів Артема Чапая не завжди ментально, соціально, гендерно, історико-політично зручні, адже, попри те, що читач у книзі побачить багато чого, він тут не побачить стереотипів. 
«The Ukraine»: у Чернівцях презентують книгу, яка спричинила палкі дискусії
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж