Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях вийшла «Книга з повітря Czernowitz»

Автор - Сергій Воронцов
У Чернівцях вийшла книга журналіста, есеїста Сергія Воронцова під назвою "Книга з повітря Czernowitz".
До неї увійшли есеї, присвячені більш відомим і менш відомим, а комусь і зовсім не знаним особистостям, які в різні часи мешкали у Чернівцях.
 
"Ще одна новинка від "Видавництва 21". "Книга з повітря Czernowitz (житія чернівчан на тлі часу та міста)" Сергія Воронцова. Її видано за підтримки Чернівецької міської ради в рамках програми підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського.
До книги Сергія Воронцова ввійшли есеї, присвячені більш відомим і менш відомим, а комусь і зовсім не знаним особистостям, які в різні часи мешкали у Чернівцях. З кожною сторінкою на читача чекають відкриття яскравих, самобутніх світів зі своїми неповторними історіями. А з ними з несподіваного ракурсу відкриватимуться Чернівці.
Автор не просто оповідає – він розмовляє, спілкується з читачем-співрозмовником, захоплено ділячись з ним історіями, що виникли з міського повітря", - написала на своїй сторінці у Фейсбуку редактор книги Інга Кейван.У Чернівцях вийшла «Книга з повітря Czernowitz»
 
"ПОВІТРЯ - НАЙТРИВКІШИЙ МАТЕРІАЛ)))Вийшла друком моя книга. Для мене вона виявилася важливішою, аніж здавалося. Про що вона? Дивіться на фото)) Дякую Сергій Осачук, редактору Iнга Кейван, Видавництво 21. Придбати вже зараз можна в "Найкращій кавярні на розі" *вул. Сковороди- Університетської. Через тиждень буде в основних книгарнях містах. Дякую також тим членам комісії програми книговидання ім. Антона Кохановського, які не піддалися спокусі зробити так, щоб книги не було, - написав автор книги Сергій Воронцов. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж