Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» програла вінницькій «Ниві»

Наша команда зазнала п’ятої поразки поспіль

У п’ятнадцятому турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» приймала команду «Нива» (Вінниця). У складі вінницької команди на поле вийшли колишні гравці буковинської команди Володимир Найко, Антон Музиченко та Роман Гудак. А тренером воротарів «Ниви» працює голкіпер Володимир Циткін, який у 90-х роках захищав «рамку» чернівецького колективу.

Підопічні Віктора Мглинця прагнули перервати смугу невдач, однак «Буковина» пропустила вже на 10 хвилині зустрічі. Пройшовши лівим флангом, Павло Федосов вийшов на «побачення» з Богданом Степаненком та зумів вразити ворота господарів. Згодом підопічні Дениса Колчина провели ще кілька небезпечних атак. Зокрема, на 31 хвилині матчу Богдан Степаненко зреагував на «постріл» Михайла Шестакова.

На 39 хвилині гри футболісти «Буковини» мали чудовий шанс зрівняти результат. Євген Заїченко головою замикав простріл, однак Максим Гурідов врятував свою команду від голу. А вже після подачі той же Євген Заїченко знову загрожував воротам «Ниви» - м’яч пройшов поруч зі стійкою. Через кілька хвилин м’яч після удару Дениса Долінського влучив у поперечину воріт «Буковини».

На початку другого тайму гравці «Ниви» збільшили свою перевагу в рахункові. Арбітр зустрічі зафіксував порушення правил у штрафному майданчику господарів проти Михайла Шестакова та вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті реалізував Володимир Савошко.

На 56 хвилині зустрічі м’яч втретє опинився у воротах «Буковини». Штрафний виконав Володимир Савошко, а колишній капітан чернівецької команди Володимир Найко ударом головою відправив шкіряну кулю в сітку. А через шість хвилин Михайло Шестаков блискучим ударом через себе встановив остаточний рахунок матчу – 4:0 на користь «Ниви». До фінального свистка арбітра шанси відзначитися мали гравці «Буковини» Роман Кузів і Вячеслав Пилишатий. На жаль, м’яч у «рамці» вінницької команди так і не опинився.

«Буковина» зазнала п’ятої поразки поспіль та посідає у друголіговій першості України (група «А») останнє місце.

«Буковина» (Чернівці) – «Нива» (Вінниця) – 0:4 (0:1)

28 жовтня 2018 р. Чернівці. Стадіон «Буковина». 500 глядачів.

Арбітр – Сахно (Київська область), асистенти арбітра – Галинець (Рівне), Семанюк (Івано-Франківськ), четвертий арбітр – Кошура (Чернівці), спостерігач арбітражу – Староста (Закарпатська область).

«Буковина»: Степаненко, В. Кузів, Понєдєльнік, Пилишатий, Павлюк, Ткаченко (Луцик, 64), Мєлконян, Батрак, Заїченко (Р. Кузів, 64), Раулюк, Масікевич (Жумига, 68). Запасні: Гуцул, Боженко, Герасимчук, Рудич, Нікифоряк. Головний тренер – Віктор Мглинець.

«Нива»: Гурідов, Музиченко, Хохлов, Найко, Дударенко, Шестаков (А. Маляренко, 86), Савошко (Коровіков, 64), Гудак, Долінський (Менжега, 90), І. Маляренко (Яськов, 69), Федосов (Богач, 80). Запасний: Кулініч. Головний тренер – Денис Колчин.

Голи: Федосов (10), Савошко (52, пен.), Найко (56), Шестаков (62).

Попередження: Заїченко (23), Батрак (35), В. Кузів (84) – Долінський (45+1), Гурідов (78).

15:50
"Можете написати слава Росії": у Тернополі бібліотека відмовилася видати книжку дитині-переселенцю