Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Визначили переможців 13-го фестивалю комедії «Золоті оплески Буковини»

Фото: Ігор КОНСТАНТИНЮК © Чернівецький промінь
Найкращою цьогоріч журі визнало виставу «Незрівнянна» Київського національного академічного драматичного театру ім. І. Франка
У Чернівецькому муздрамтеатрі ім. О.Кобилянської визначили переможців XIII фестивалю комедії «Золоті оплески Буковини». 
 
Цьогоріч найкращою журі назвало виставу Київського національного академічного драматичного театру ім. І. Франка «Незрівнянна» Пітера Квілтера.
 
Дипломом фестивалю за найкращу головну чоловічу роль нагородили  народного артиста України Львівського національного академічного українського драматичного театру імені М. Заньковецької Степана Глову за виконання ролі Городничого у виставі «Ревізор» Миколи Гоголя.
 
А от найращу жіночу роль, на думку журі, виконала народна артистка України Наталія Сумська за виконання ролі Флоренс Фостер Дженкінс у виставі «Незрівнянна» Київського національного академічного драматичного театру ім. І. Франка.
 
Найкращим акторським ансамблем визнали театр ім. Міхая Емінеску з міста Ботошани, що в Румунії, який презентував на сцені Чернівецького театру виставу «Дядя Ваня» Антона Чехова.  
 
Дипломом фестивалю за найкращий режисерський задум та втілення відзначили режисера вистави «Ревізор» Львівського національного академічного українського драматичного театру імені М. Заньковецької Вадима Сікорського.
 
Нагороду за найкращу жіночу роль другого плану отримала актриса Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської Марія Романова за виконання ролі камеристки Олівії-Марії у виставі Вільяма Шекспіра «Дванадцята ніч, або Як собі хочете».

За найкращу чоловічу роль другого плану відзначили актора  Чернівецького муздрамтеатру ім. О.Кобилянської Андрія Циганка за виконання ролі герцога Орсіно у виставі Віляьма Шекспіра «Дванадцята ніч, або Як собі хочете» та Станіслава Любарця за виконання ролей Замухришкіна та Олександра у виставі «Гравці» Миколи Гоголя Дніпропетровського академічного обласного українського  молодіжного театру.
 
Дипломом фестивалю за найкраще виконання партії у музичній виставі відзначили актрису Одеського академічного театру музичної комедії імені М. Водяного Ірину Гусак за виконання ролі Бернадетт у виставі «Оскар» Клода Маньє.   

За найкраще пластичне вирішення вистави нагородили виставу «Гравці» за твором Миколи Гоголя Дніпропетровського академічного обласного українського молодіжного театру. 
 
За найкраще музичне вирішення вистави відзначили виставу «Дуже проста історія» Марії Ладо Театру королеви Марії з м. Орадя, що в Румунії. 
 
Нагороду за найкращу сценографію вистави отримала Марія Ткаченко, сценограф вистави «Забути Герострата» Григорія Горіна Дніпровського драматичного молодіжного театру «Віримо!». 
 
Дипломом фестивалю за творче освоєння національних традицій і високий рівень художнього втілення класичного драматургічного твору нагородили виставу «Дванадцята ніч, або Як собі хочете» Чернівецького обласного муздрамтеатру ім. О. Кобилянської.
 
Окрім того, журі відзначило найкращих глядачів фестивалю – родину Кордубів: Валентину Іванівну та Владислава Володимировича
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж