Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Журі фестивалю «Золоті оплески Буковини» оголосило переможців

Завершився 12 театральний фестиваль комедії  У вівторок, 31 жовтня, завершився театральний фестиваль комедії «Золоті оплески Буковини». Журі оголосило переможців 12-го фестивалю комедії.
 
Так, отримали дипломи фестивалю у номінаціях:
за кращого глядача фестивалю – Родину Стаднійчуків: Мар’яну та Юрія з м. Новоселиця.
 
«Лицар сцени українського театру» -- народного артиста України Станіслава Станкевича, виконавця ролі Тихона у виставі Київського Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка  «Великі комбінатори» за мотивами роману «Дванадцять стільців» І. Ільфа та Є. Петрова.
- за кращу чоловічу роль другого плану – Олега Кравчука за виконання ролі Марцінка у виставі «Гуцульський рік» Гната Хоткевича Коломийського  академічного  обласного  українського драматичного  театру імені  Івана Озаркевича.
- за кращу жіночу роль другого плану – народну артистку України Валерію Чайковську за виконання ролі Вероніки у виставі Київського академічного театру юного глядача на Липках «Чарівні сабінянки» Леоніда Андрєєва.  
- за кращу головну чоловічу роль –  акторів  Чернігівського обласного академічного музично-драматичного  театру імені Тараса Шевченка: Дмитра Літашова – за виконання ролі Єврея, та Євгена Бондара – за виконання ролі Степана у виставі   «Комедія про… сенс існування» за мотивами п'єси Володимира Рудова.
- за кращу головну жіночу роль - актора Чернігівського обласного академічного музично-драматичного  театру імені Тараса Шевченка Миколу Лемешка за виконання ролі Мелашки у виставі «Комедія про… сенс існування» за мотивами п'єси Володимира Рудова.
- за кращий акторський ансамбль - виставу Київського академічного театру юного глядача на Липках «Чарівні сабінянки» Леоніда Андрєєва.  
- за кращий режисерський задум та втілення - Александру Васілаке, режисера вистави «Веселі плакальниці» театру імені Міхая Емінеску з міста Ботошани, що в Румунії.
- за краще виконання партії у музичній виставі – актора Київського Національного академічного театру оперети Юрія Гадзецького, виконавця ролі Енріко у комічній опері Гаетано Доніцетті «Дзвіночок».  
- за краще пластичне вирішення вистави --  виставу театру імені Міхая Емінеску з міста Ботошани, що в Румунії  «Веселі плакальниці» за Вільямом Шекспіром; та виставу Чернігівського обласного академічного музично-драматичного  театру імені Тараса Шевченка«Комедія про… сенс існування» за мотивами п'єси Володимира Рудова.
- за краще музичне вирішення вистави – диригента Володимира Шнайдера у виставі Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені  Ольги Кобилянської «Павлинка» Янки Купали.   
- за кращу сценографію вистави – нагороджується Міхай Пастрамаджіу, сценограф вистави «Веселі плакальниці» за Вільямом Шекспіром театру імені Міхая Емінеску з міста Ботошани, що в Румунії  .
- за кращу виставу – містерію «Гуцульський рік» Гната Хоткевича Коломийського  академічного  обласного  українського драматичного  театру імені  Івана Озаркевича.
 
Рішення альтернативного журі 12-го фестивалю комедій «Золоті оплески Буковини»:
 
за кращу виставу - нагородити виставу «Веселі плакальниці» за Вільямом Шекспіром театру імені Міхая Емінеску з міста Ботошани, що в Румунії.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж