Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях презентують українське видання книги Йозефа Рорера про подорож Буковиною

Презентація відбудеться 22 листопада
22 листопада у Чернівцях презентують українське видання книги Йозефа Рорера «Нотатки під час подорожі від турецького кордону через Буковину, вздовж Східної та Західної Галичини, Сілезії та Моравії до Відня». Книга вийшла у «Видавництві 21» у перекладі Лариси Олексишиної.

У Чернівцях презентують українське видання книги Йозефа Рорера про подорож Буковиною

Видання здійснено за сприяння Чернівецької міської ради в рамках програми підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського, а також Представництва Австрійської служби академічного обміну Львова.
 
Презентація відбудеться у Медіа-центрі «Belle Vue» (вул. Ольги Кобилянської, 2) за участі Лариси Олексишиної – доцента ЧНУ ім. Ю. Федьковича, викладача кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства, фахівця з німецько-українського перекладу, Олександра Масана – кандидата історичних наук фахівця з середньовічної історії та історії Буковини, Артема Жука – громадського активіста, підприємця.
 
Початок о 18:00.

Нотатки (власне, листи до друга) Йозефа Рорера – це своєрідний репортаж із минулого, вони описують подорож до Відня від Молдови через Буковину (зосібна й Чернівці) та Галичину, що відбувалася упродовж листопада 1802 – квітня 1803 року. Описи містять цінні об’єктивні ретроспективні дані про життя на Буковині та Галичині на початку ХІХ століття.
 
Замовити книгу можна на сайті Видавництва XXI
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж