Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинські борці відзначилися на чемпіонаті України

Наші земляки - перші у командному заліку 

У Бердянську відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2005-2007 років народження. Перемогу виборювали понад 600 спортсменів з усіх регіонів нашої держави.

 

В активі збірної Чернівецької області 8 нагород – 7 серед юнаків і 1 серед дівчат. Основу буковинської команди складали вихованці Чернівецької обласної ДЮСШ, які здобули 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди.

 

У ваговій категорії до 32 кг (46 учасників) кращим став Дмитро Клепак (тренер – Сергій Одинак). Наш спортсмен провів 6 поєдинків та в усіх отримав переконливі перемоги.

 

А ось Михайло Мороз (тренер – Сергій Одинак) тріумфував у ваговій категорії до 35 кг (41 учасник). Михайло здобув 5 перемог.

 

У ваговій категорії до 66 кг (26 учасників) срібним призером став Микита Сафроняк (тренер – Сергій Одинак). Наш земляк здобув 4 перемоги, а у фіналі, на жаль, поступився Ярославу Лисняку (Запорізька область).

 

Срібна нагорода також дісталася Йосифу Баширову (тренер – Дан Статник), який змагається у ваговій категорії до 47 кг (57 учасників). Йосиф здобув п’ять перемог, а у фіналі програв Тимуру Юсову (Полтавська область).

 

Бронзовими призерами стали Роман Чорнобай (до 26 кг, 19 учасників, 4 сутички, 3 перемоги) та Олександр Іванчук (до 29 кг, 38 учасників, 5 сутичок, 4 перемоги). Тренує призерів Михайло Бушуляк.

 

Відзначилися у Бердянську вихованці Кельменецької ДЮСШ. У ваговій категорії до 32 кг (46 учасників) третє місце посів Володимир Корнілов, який здобув 4 перемоги у 5 сутичках. Серед дівчат срібною призеркою стала Діана Білоцька (до 54 кг, 11 учасниць). Тренують спортсменів Вадим Гуляк і Сергій Кречун.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж