Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині вилучатимуть з продажу помело: у фрукті знайшли небезпечні сполуки

Уже вилучено з обігу 133 кілограми фрукта
До Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області надійшло повідомлення системи RASFF (система швидкого реагування щодо харчових продуктів та кормів) стосовно наявності незареєстрованих субстанцій ізокарбофосу в помелі медовій, що експортується із Китайської Народної Республіки через Королівство Нідерланди (імпортер VITA FRUIR Sp. z o. o) до окремих держав, зокрема й України.

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області попереджає працівників ринку про те, що згідно з вимогами законодавства цей продукт буде вилучено з обігу.

З часу надходження повідомлення вже знято з обігу та недопущено до реалізації на ринках 133 кілограми фрукта, вирощеного в Китайській Народній Республіці, на яку були відсутні документи щодо походження продукту, маркування державною мовою.

Довідково:

Субстанції ізокарбофосу належать до класу фосфорорганічних сполук, які є надзвичайно токсичні і небезпечні для здоров’я людини. Ці сполуки діють на більшість систем організму, але найбільше – на нервову.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж