Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Міська рада надавала рятувальникам усю необхідну техніку для ліквідації пожежі, – Василь Продан

Секретар Чернівецької міської ради відповів на критику політичних опонентів Масштабна пожежа на вулиці Івана Франка, котра трапилася у вівторок, 11 грудня, сколихнула місто. Попри намагання колишнього мера Олексія Каспрука, усунутого за бездіяльність, виставити дії нової влада у негативному світлі, його слова не відповідають дійсності. Як розповів в ефірі програми «Діалоги» на телеканалі «Чернівецький промінь» секретар Чернівецької міської ради Василь Продан, повідомлення у соцмережах екс-мера про те, що керівництво міста бездіяло, є відвертою брехнею.
 
– Спокійно ставлюся до таких заяв Олексія Павловича. Він мій політичний опонент, тож не може вихваляти нашу діяльність. Водночас, упевнений, що міська рада робила все можливе для ліквідації пожежі. Особисто я всю ніч не спав та координував роботу комунальних служб, які співпрацювали з рятувальниками, – заявив Василь Продан.


Зокрема, за словами очільника міста, на допомогу вогнеборцям задіяли машини для гасіння пожежних команд аеропорту та Калинівського ринку, а також автовишки, що перебувають на балансі Тресту зеленого господарства.
 
– Усю техніку, яку рятувальники просили на підмогу, ми доставляли вчасно. Усі керівники цих комунальних підприємств були постійно на зв’язку. В цілому, вважаю, що вогнеборці та комунальні служби спрацювали злагоджено. Проте, все одно ми будемо проводити ще збори, на яких обговорюватимемо, що можна було зробити краще та оперативніше. Щоби наступного разу ми були ще більш підготовленими, якщо, не дай Боже, виникне надзвичайна ситуація, – розповів Василь Продан.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж