Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Василь Продан уже подав звернення до ВР щодо проведення позачергових виборів мера у Чернівцях

Також секретар міської ради не виключив можливості припинення своїх повноважень на цій посаді У ефірі програми «Пряма відповідь» на телеканалі«Чернівці» секретар Чернівецької міської ради Василь Продан розповів, чи насправді колишнього мера Олексія Каспрукаобрала більшість чернівчан та чи законно було знімати міського голову.
 
– Таке право нам надано законом. Як депутата, мене обрали з правом припиняти повноваження мера, якщо він порушує закони, Конституцію і не виконує своїх обов’язків. За Каспрука проголосувало 27 тисяч чернівчан, але не більшість населення, кількість якого в місті, до слова, сягає 250 тисяч. Тим паче, його не обирали на царство, – заявив Василь Продан.
 
За словами секретаря, за партії, представлені у нинішній каденції міської ради, віддали свої голоси вдвічі більше виборців, ніж за Каспрука – 55 тисяч. Але це не зупинило його звернутись до Верховної Ради щодо розпуску депутатів, знехтувавши голосами такої кількості чернівчан.
 
– Якщо керівник не справляється, треба припиняти його повноваження. І добре, що є така норма в законодавстві на рівні місцевого самоврядування. Коли це стосувалося Януковича, за якого проголосували 10 мільйонів українців, нам не треба було чекати півтора року такого керування країною. І щоби не доводити до подібного на місцевих рівнях, існує норма закону, коли депутати припиняють повноваження, якщо мер порушує закон та не може впоратися зі своїми повноваженнями, – сказав Василь Продан.
 
За словами гостя програми, він уже подав звернення до Верховної Ради щодо проведення позачергових виборів міського голови у Чернівцях – зробив це за два дні після припинення повноважень Олексія Каспрука.
 
Також секретар міської ради не виключив можливості припинення своїх повноважень на цій посаді. За його словами, це питання можуть розглянути на найближчої сесії.
– У разі якщо 22 депутати не підтримають мене на цій посаді, то нічого її займати, я залишу її. Наразі, на мою думку, щонайменше 7-10 чоловік відповідають цій посаді і будуть здатні ефективно замінити мене, – заявив Василь Продан.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж