Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У 2019 році міська влада почне видавати квартири двірникам

Таких квартир є невелика кількість, проте дістатися вони повинні представникам робітничих професій, - вважає Василь Продан
Влада Чернівців планує у 2019 році розпочати видачу квартир для двірників. Про це у програмі «Чернівці сьогодні» повідомив секретар Чернівецької міської ради Василь Продан.
 
–Ми плануємо поновити практику та видавати квартири двірникам. І вже 2019 року певна кількість робітників отримає помешкання. Дехто з цих людей роками працювали або досі працюють на місто. Це важка робота. Переконався в цьому особисто. Коли час від часу зранку, о п’ятій, перевіряю їхню роботу й запитую, коли вони встають, мені відповідають, що о четвертій годині. Натомість у черзі за квартирами вони стоять уже по 20-25 років, – каже В. Продан.
 
За словами очільника міста, зараз на балансі міськради не така велика кількість квартир, як була 10-15 років тому. Тоді забудовники розраховувалися з містом квартирами. Нині ж законодавство забороняє поповнювати фонд соціально-економічного розвитку житлом – винятково грошима. Проте, такі комунальні помешкання є, і дістатися вони повинні саме представникам робітничих професій.
 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж