Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Наступного року Чернівці придбають 30 тролейбусів

Василь Продан розповів про плани на 2019 рік
Секретар міськради Василь Продан у програмі «Чернівці сьогодні» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів про пріоритети в роботі на 2019 рік.

«Продовжимо роботу над тими програмами для розвитку міста, які були розпочаті у 2016-2017 роках. У нас немає жодної програми, яку би ми зупинили. Не може бути такого. Так, змінилося керівництво у міській раді, але це не значить, що ту роботу, яку проробила міська рада та колишній мер, треба відкинути та не працювати над цим.

Ми знаємо, що з 2009 року Водоканал намагається отримати кредит від німецького банку. Багато про це говорили і, мабуть, забагато, бо 10 років минуло, а на сьогоднішній день жодного євро ми не отримали саме на розвиток Водоканалу.

Поки що всі кошти витрачалися виключно на підготовчі роботи та на проекти. І тому саме зараз ми активізували цю роботу для того, щоб навесні практично перейти до реалізації цього проекту.

Так само ми реалізовуватимемо низку інших проектів, пов’язаних з європейськими коштами. Це та ж програма НЕФКО по утепленню шкіл. Вона розпочалася ще у 2015 році, однак через певні недопрацювання вона йшла не так, як би хотілося. Тож активізуємо і цей напрямок. Так само і той гранд, який отримала міська рада на освітлення, теж будемо реалізовувати, починаючи з весни 2019 року.

Що стосується Тролейбусного управління, то плануємо закупити в наступному році приблизно 30 тролейбусів з Європи. Якщо вдасться купити нові, то придбаємо і нові тролейбуси. Але, на жаль, ті чотири нових тролейбуси, які були придбані у квітні цього року, вони не витримують чернівецьких доріг», – розповів Василь Продан
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж