Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях донорам пропонують безкоштовні квитки у театр

Таким чином людей заохочують здавати кров 
Чернівецький обласний центр крові розпочав співпрацю із музично-драматичним театром імені Ольги Кобилянської. Із грудня усі охочі донори можуть отримати безкоштовний квиток на виставу, повідомляє Департамент охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

– Дуже вдячні директорові Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської Юрію Марчаку за сприяння і розуміння шляхетної місії донора, – говорить головний лікар Чернівецького обласного центру служби крові Анжеліка Каланча. – Адже, як кажуть, не хлібом єдиним. Хотілося зробити для донорів щось приємне й водночас корисне. Завдяки домовленості з дирекцією театру з кінця минулого року отримали можливість заохочувати їх у такий спосіб, заразом долучаючи донорів до світу прекрасного.

За словами Анжеліки Каланчі, донори, які у грудні-січні вже скористалися можливістю безоплатного перегляду вистав обласного театру, відгукуються дуже позитивно. Кажуть, що змогли відволіктися від буденності й отримали гарний позитивний заряд. Зважаючи на це, мабуть, єдиний наразі в Україні подібний досвід співпраці Центру крові з театром, буде продовжено.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж