Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Прориви водних мереж у Чернівцях – «подарунок» від попередньої влади

Керівництво водоканалу штучно збільшувало тиск, через що й почали згодом виникати витоки
Штучне збільшення тиску у водних мережах – такий подарунок залишило попереднє керівництво водоканалу. Це призвело до проривів, які трапляються зараз, – розповів депутат Чернівецької міської ради Богдан Ковалюк у програмі «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь».

– Із настанням зими до цього додався ще й перепад температур, через що прориви продовжують траплятися й зараз. Не думаю, що нинішнє керівництво хоче собі додаткових проблем і займається розбалансуванням тиску в мережах, – каже Богдан Ковалюк.
 
За словами депутата, деякі прориви не ліквідовували роками. Водночас, чернівчанам лише обіцяли «чарівників» із Німеччини, які приїдуть і самотужки зроблять все необхідне, ще й кредит дадуть.
 
 

– Із 2014 року пан Каспрук постійно годував обіцянками. Він казав, що за 2-3 місяці міськрада розпочне тендерні процедури і поміняє всі мережі. Натоміть, нині бригади днюють та ночують, ліквідовуючи витоки. Це є наслідком безгосподарності та бездіяльності попередньої влади, – заявив Богдан Ковалюк.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж