Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Головна загроза для майбутніх виборів президента – це фальсифікації з боку влади, – Валентин Наливайченко

Політик закликав до об’єднання усі громадські та патріотичні організації Головна загроза для майбутніх виборів президента – це фальсифікації з боку влади. Про це лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко заявив представникам ЗМІ сьогодні після одержання в ЦВК посвідчення кандидата у Президенти України.
 
Валентин Наливайченко закликав до об’єднання усі громадські та патріотичні організації і виступив з ініціативою створення загальноукраїнського громадського руху «За вільні і справедливі вибори».

Головна загроза для майбутніх виборів президента – це фальсифікації з боку влади, – Валентин Наливайченко

«І влада, і українське суспільство, міжнародні партнери України, і особливо учасники перегонів мають зробити все від них залежне, щоб президентська кампанія і волевиявлення пройшли прозоро і без будь-якого зовнішнього втручання. Захистимо вільне волевиявлення українців», — заявив кандидат у президенти Валентин Наливайченко.
 
За його словами, Рух «Справедливість» і його партнери, а це понад 210 громадських організацій, готові об’єднатися, щоб не допустити фальсифікацій і захистити вибір людей.
 
«Рух «Справедливість», усі наші осередки в усій Україні готові захищати справедливі і вільні вибори», — запевнив Валентин Наливайченко.
 
Прес-служба Руху «Справедливість» скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж