Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Завдяки стрімам чернівчани бачать, в яких умовах працюють робітники водоканалу, – Ярослав Цуркан

Один із керівників підприємства вважає, такий спосіб комунікації здатен запобігти безпідставній критиці з боку споживачів Комунальне підприємство «Чернівціводоканал» прагне ставати дедалі більш відкритою до спілкування організацію. Про це у програмі «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів перший заступник директора КП «Чернівціводоканал» Ярослав Цуркан.
 
– Ми показали наші прагнення публічно. Зокрема, проводячи стріми та демонструючи у такий спосіб роботу наших працівників. Щоби в містян не складалося враження, що водоканал лише створює видимість роботи. Ми виконуємо роботи в прямому ефірі, – каже Ярослав Цуркан.

За його словами, це не реклама керівників підприємства, а демонстрація безпосередньої роботи працівників. Раніше чернівчани могли говорити про те, що водоканал не працює і не відповідає на виклики. Натомість зараз вони мають змогу наочно бачити, чи є робітники на місці і чи докладають усіх зусиль задля того, щоби вода знову з’явилася. І в яких умовах їм доводиться це робити.
 
– Тож повторюся, ми не рекламуємо себе. Ми рекламуємо працівників підприємства та їхню нелегку працю. І хочемо, щоби їх цінував кожен чернівчанин, – каже Ярослав Цуркан.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж