Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Цього року міська рада знову поповнить тролейбусний парк

Основний акцент планують зробити на закупівлі зчленованих «Škoda 15Tr»
 
Цьогоріч міська рада планує придбати близько 12–13 зчленованих тролейбусів «Škoda 15Tr». За словами депутата Чернівецької міської ради Юрія Буреги, вони вже показали, як добре пораються з перевезенням пасажирів під час пікового навантаження. Про це депутат розповів у програмі «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь».


– Крім того, для контролерів із мобільними валідаторами, як і для пасажирів, такі тролейбуси будуть зручнішими. Тому, що кондуктору доведеться рухатися салоном, приймаючи розрахунок за проїзд, – каже Юрій Бурега.
 
Водночас, місту також потрібні й одинарні «Škoda 14Tr», які їздитимуть у віддалені райони міста та допомагатимуть у години-пік. Крім того, міська рада планує закуповувати й нові машини, котрі мають автономний хід. Вони зможуть їздити новими маршрутами. Зокрема, через вулицю Винниченка та через Стару Жучку. Для таких тролейбусів не потрібно буде створювати нових трансформаторних підстанцій вартістю в мільйон євро та проводити контактну мережу.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж