Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вживані тролейбуси з Європи прослужать довше, ніж нові українські, – Бешлей

Депутат пояснив, чому не варто брати кредит на купівлю нових тролейбусів  Депутат від «Рідного міста» Володимир Бешлей пояснив, чому його політична сила не голосувала за взяття кредиту від ЄБРР на купівлю нових тролейбусів. Про це ішла мова у програмі «Пряма відповідь» на ТРК «Чернівці».
 
– Чернівцям потрібно 120 тролейбусів. Така їх кількість дасть можливість забезпечити інтервал руху до десяти хвилин. За 8 мільйонів євро кредиту ми зможемо придбати до 50 нових машин. Цього мало, ми не отримаємо того результату, до якого прагнемо. Зате 12 років будемо повертати по 40 мільйонів гривень на рік. Тобто щороку якась галузь міста – комунальне господарство, освіта чи медицина, не дорахуються цих грошей. За 12 років нам доведеться віддати 600 мільйонів гривень, і це за умови, що курс буде стабільним. Крім того, новим тролейбусам потрібні хороші дороги, а у нас вони – неремонтовані, – розповів Володимир Бешлей.
Депутат також навів приклад Черкас. Та за позичені гроші купили 10 нових тролейбусів, випустили на лінію три машини, і, усього за кілька тижнів, дві з них зламалися. Тож нове – не означає якісне.

Замість нових, краще придбати вживані тролейбуси марки Škoda, яка добре зарекомендувала себе у Чернівцях.
За 40 мільйонів гривень є змога купити близько 55 вживаних тролейбусів, які працювали у Європі, з кондиціонерами, після капітального ремонту, їх можна експлуатувати ще 10 років. У нових машин такий самий термін експлуатації, каже депутат.  
 
– Вживані тролейбуси з Європи, які їздили по гарних дорогах, мають чудові технічні характеристики, на порядок кращі, ніж наші українські нові з «китайською» начинкою. Тому ми пропонуємо у цьому році купити 55 тролейбусів, у наступному – ще 55. Таким чином потребу у тролейбусах ми закриємо, і не беремо кредитів, і не потрібно буде обмежувати певні соціальні галузі у фінансуванні, – вважає Володимир Бешлей.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж