Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

ЗСУ потрібні командири відділень, військовослужбовці, кухарі, медики та водії


До Чернівців приїхали представники військових частин Івано-Франківської, Волинської, Тернопільської та Одеської областей, особовий склад яких потребує поповнення
23 січня у Чернівецькій міській філії Чернівецького обласного центру зайнятості презентували військову службу за контрактом. 

«Протягом 2018 року обласна служба зайнятості долучила до інформаційних заходів в рамках угоди про співпрацю з Чернівецьким обласним військовим комісаріатом понад 1000 осіб. Серед буковинців, які підписали контракт і нині несуть службу у Збройних силах України – 31 учасник АТО. Робота служби зайнятості щодо укомплектування вільних посад у військових частинах ЗСУ продовжується», - розповідає директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко. 

Як повідомили у секторі інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості, нині до Чернівців приїхали представники військових частин Івано-Франківської, Волинської, Тернопільської та Одеської областей, особовий склад яких потребує поповнення. Зокрема, потрібні командири відділень, мотористи, радіометристи, радіотелеграфісти, електрики, кухарі, військовослужбовці в артилерійські підрозділи, стрільці, сапери, а найбільше затребувані водії. Є вільні посади і для медичних працівників.

Про умови служби за контактом у ЗСУ, вимоги до претендентів, пільги для військовослужбовців, грошове забезпечення розповів офіцер відділу комплектування Чернівецького міського військового комісаріату Василь Тапчак. Зокрема, наголосив, що з 1 січня 2019 року заробітна плата військовослужбовців зросла. Щонайменше отримуватимуть 10 000 гривень. Окрім цього є надбавки та матеріальна допомога. Також гарантують підвищення грошового забезпечення у разі кар’єрного зростання. А ще після продовження першого контракту військовослужбовці можуть отримати вищу освіту (заочно) у вищих військових навчальних закладах (споріднену з цивільною) без відриву від служби за рахунок держави, військову освіту та спеціальності тощо.

Терміни укладання контрактів:
-на 3 роки - для осіб рядового складу;
-від 3 до 5 років - для осіб сержантського і старшинського складу;
-на 6 місяців - для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану або оголошення рішення про демобілізацію.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

DIM RIA

11:30
Бійці батальйону “Бойові гуцули” з Буковини святкують сьому річницю підрозділу
11:05
Зніс електроопору і влетів в огорожу на Хотинській у Чернівцях. Люди у лікарні
ФОТО
10:09
У Чернівцях провели захід до Міжнародного дня біженців
ФОТО
09:36
П’ятирічний хлопчик три доби провів у лісі: його знайшли рятувальники Прикарпаття
ВІДЕО
23:30
Службовий пес затримав чотирьох псевдотуристів, які хотіли до Європи
ВІДЕО
22:40
Більш ніж 100 учасників: на Буковині триває чемпіонат з боксу
ВІДЕО
22:12
Життя після втрати дому: у Чернівцях відзначили Всесвітній день біженців
ВІДЕО
22:03
Четверо буковинців приєднались до Небесного Легіону
ВІДЕО
21:45
Віддячили за захист України: волонтери «Української команди» передали іменну подяку двом буковинцям
ВІДЕО
21:29
На трасі у межах села Грушівка стелять асфальт для проїзду до кордону
20:28
Кличко передав на фронт чергову партію допомоги від киян – понад 2300 безпілотників та системи РЕБ
ФОТО
19:45
Сергій Шищенко знову став головним тренером "Буковини"
19:18
Затори неминучі: у понеділок стартує ремонт частини вулиці Головної в Чернівцях
18:23
Військові на протезах піднялись на вершину Говерли
ФОТО
17:27
У Чернівцях провели в останню дорогу захисника Віталія Подмарьова
ФОТО
17:20
У Чернівцях поскаржились на можливу крадіжку їжі в одному з дитячих садків
16:40
Серед повернених з полону в Україну, захисники з Буковини
16:24
На Буковині попрощалися з військовим Володимиром Ігнатюком
ФОТО
15:55
З Буковини примусово видворили громадянина Молдови, який відбув 14-річне покарання за вбивство
15:27
Феогност спростував причетність ПЦУ до побиття священників у Соборі
ВІДЕО
15:17
В Україну Із російського полону повернули ще одну групу військових
14:43
На Буковині директорка навчального закладу за гроші «закривала» сесії студентам
ФОТО
14:08
На вулиці Миколайчука на дорогу от-от може впасти велике дерево
13:44
У місті Герца на Алеї слави Героїв встановили ще шість пам'ятних таблиць
13:21
Завтра на Буковині знову прогнозують сильний вітер
12:43
Невідомі молодики напали на священника і зайняли храм: з чого почалося протистояння в чернівецькому соборі (нове відео)
ВІДЕО
12:25
У Чернівцях кілька категорій людей зможуть отримати соцдопомогу
11:53
У трагічній ДТП загинув захисник із Сокирян В’ячеслав Кирилюк
11:16
У Чернівцях мотопатруль зупинив 16-річного мотоцикліста без посвідчення водія
10:51
Рятувальники вивільнили пухнастика з ринви водостоку у Сторожинці
10:09
Десяток будинків на Головній у Чернівцях до вечора без води
09:40
Біля Тернополя облаштують новий ветеранський простір площею 4 га
09:24
Буковина прощається з чотирма Героями, які віддали життя за Батьківщину
ФОТО
08:27
На Буковині сьогодні прогнозують поривчастий сильний вітер
22:35
У Чернівецькому національному університеті завершили навчання майже 30 переселенців
ВІДЕО
Усі новини