Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Дороги Чернівців розчищають, солі і піску вистачає, – Василь Продан

Роботу очільника МіськШЕПу Едуарда Дущака керівник міста оцінив на «тверду четвірку» Чимала кількість снігу, який продовжує падати цієї зими, змусила комунальників використовувати значно більше ресурсів, аніж минулими роками. Про це у програмі «Суть речей» на Радіо 10 заявив секретар Чернівецької міської ради Василь Продан. За його словами, головний інженер МіськШЕПу подав неточну інформацію, згідно з якою суміш для посипання Чернівці повинні були отримати аж за кілька тижнів. Насправді, сіль вже є на складах комунального підприємства і її використовують для посипання доріг.
 
– Ми закуповували ресурси для посипання доріг за розрахунками минулих років. Проте цьогоріч була значно більша кількість опадів. Тож, сіль довелося докуповувати. Запевняю, сіль у нас вже є, і працівники МіськШЕПу активно посипають нею дороги, – заявив Василь Продан.
 
Роботу очільника МіськШЕПу Едуарда Дущака керівник міста оцінив на «тверду четвірку» за п’ятибальною шкалою. За словами Василя Продана, директор цього комунального підприємства регулярно виїжджає на місця роботи своїх підопічних та інспектує їх. Робить це пан Дущак, і вдень, і вночі.
 
– Він успішно порається зі своїми обов’язками. Так, ситуація із погодою зараз непроста. Проте порівняно зі столицями інших областей, Чернівці серед найкращих міст, – заявив Василь Продан. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж