Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

«З управлінськими компаніями, які погано прибирають сніг, будемо прощатися», – Продан

Секретар міськради висловив своє незадоволення роботою КЖРЕПів та управлінських компаній щодо прибирання тротуарів від снігу і пообіцяв вжити заходів
Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан у програмі «Чернівці сьогодні» на телеканалі «Чернівецький промінь» заявив, що задоволений тим, як МіськШЕП прибирає дороги від снігу.

«Снігу цьогоріч випало більше, ніж у попередні зими, відповідно, і комунальні служби працюють у більш інтенсивному режимі. Як працює МіськШЕП, мене задовільняє. Дороги прочищені. Навіть під час снігопаду техніка працювала у повному складі та цілодобово», – розповів Василь Продан.

Водночас Василь Продан висловив своє незадоволення роботою КЖРЕПів та управлінських компаній щодо прибирання тротуарів від снігу і пообіцяв вжити заходів.

«Щоразу, коли випадав сніг – не важливо, чи це вдень, чи вночі – цілодобово працював і керівник, і техніка, чого не скажеш про прибирання тротуарів. Тут КЖРЕПи та управлінські компанії спрацювали набагато гірше. Відповідно приймаємо міри. Звичайно, з тими компаніями, які не прибирають якісно, ми будемо прощатися», – зазначив секретар міськради.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж