Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Керівник управління благоустрою повинен більше опікуватися містом, ніж політикою», – Продан

На думку Василя Продана, в Сергія Обшанського виходило навпаки Після ліквідації інспекції з благоустрою Чернівецької міської ради невдовзі створять однойменне управління. Про це у програмі «Чернівці сьогодні» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів секретар Чернівецької міської ради Василь Продан. За його словами, така реформа є вимогою закону. При міських радах повинні працювати управління, а не інспекції з благоустрою. Завдяки таким змінам, співробітники відомства отримають статус працівників органів місцевого самоврядування.
 
На всі посади новоствореного відомства будуть відбуватися конкурси. За словами очільник міста, імовірно, частина співробітників автоматично перейде з інспекції в управління. Але на всі ключові посади будуть проводити конкурси. Василь Продан не виключає, що очолити новостворений підрозділ міськради може й керівник ліквідованої інспекції з благоустрою Сергій Обшанський.

 

– Якщо Обшанський подасть документи, він буде на рівних умовах з іншими конкурсантами змагатися за цю посаду. І якщо він виявиться кращим за своїх конкурентів, то очолить це управління. В його роботі було багато політичних вчинків та висловлювань. Мені б хотілося, щоби керівник новоутвореного підрозділу менше займався політикою, а більше – справами, – сказав Василь Продан.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж