Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Новостворений Департамент розвитку Чернівецької міської ради займатиметься інвестиціями

Відомство замінить розформований департамент економіки  
 
На зміну ліквідованому департаменту економіки Чернівецької міської ради прийде департамент розвитку. Про це у програмі «Чернівці сьогодні» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів секретар Чернівецької міської ради Василь Продан.

– Великих підприємств у Чернівцях залишилося небагато, тож немає сенсу утримувати департамент економіки. Нам потрібен департамент розвитку. Він займатиметься залученням інвестицій та розвитком територій, організацією аукціонів зі здачі в оренду приміщень. Усі приміщення здаватимуть в оренду чи продаватимуть виключно через систему ProZorro, – каже Василь Продан.


За його словами, нині електронні процедури збільшують коло тих людей, які можуть взяти участь у торгах. Якщо раніше потенційний покупець з іншого міста хотів придбати об’єкт у Чернівцях, йому потрібно було приїхати до столиці Буковини, та витратити кілька днів для того, аби подати документи й отримати необхідні консультації від працівників міськради. Нині ж усе це можна зробити в електронному режимі.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж