Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Міська рада нарешті активізує реалізацію програм з розвитку Чернівців

Попередня команда лише узгоджувала проекти та проводила підготовчі роботи, - каже секретар міської ради Василь Продан
Програми з розвитку міста, розпочаті минулими роками, нова міська влада не припиняє. Про це у програмі «Чернівці сьогодні» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів секретар Чернівецької міської ради Василь Продан.
 
– Так, відбулася зміна керівництва міської ради цього року. Проте, це не означає, що напрацювання попередньої команди треба відкидати. Водоканал з 2009 року намагався отримати кредит від німецького банку Kfw. Минуло вже майже 10 років, проте жодного євро Чернівці так і не витратили на розвиток водоканалу. Усі кошти, які надходили, витратили на підготовчі роботи, створення проектів. Лише зараз ми активізували роботи для того, щоб перейти до практичної реалізації цього проекту, – каже Василь Продан.
 
Також нинішня влада реалізовуватиме низку інших проектів, пов’язаних з європейськими коштами. Зокрема, програму міжнародної фінансової організації «НЕФКО» щодо утеплення шкіл, яку розпочали втілювати ще 2015 року. Проте, за словами Василя Продана, через недопрацювання за часів мерства Каспрука процес проходив не так, як хотілося б:
 
– Активізуємо і цей напрямок. Як і грант для міської ради, спрямований на модернізацію вуличного освітлення. Почнемо реалізовувати його з весни 2019 року, – запевнив нинішній очільник міста.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж