Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Дозволила будівництво у буферній зоні ЮНЕСКО: чи законно звільнили Наталію Хілько?

Про це – у програмі «Репліка» на телеканалі «Чернівецький промінь»
Головного архітектора Чернівців Наталію Хілько звільнили з посади. На думку відставленої чиновниці, Продан звільнив її незаконно, бо секретарю «не потрібні принципові посадовці, які ніколи не будуть діяти за вказівками, всупереч закону та інтересам громади».
 

«І це правда. Саме тому, Наталія Олексіївна, попередня влада Вас на цій посаді і тримала – майже 4 роки. Бо хто інший умів так демонстративно діяти всупереч закону та інтересам громади, як не Ви, коли в один рік демонстративно дозволили незаконне будівництво в історичному середмісті на вулиці Шептицького? І допустили незаконне будівництво депутата Бурбака – в буферній зоні ЮНЕСКО?

Коли Ви говорите про громаду, Ви маєте на увазі простих чернівчан, інвалідів-чорнобильців, чиї скромні помешкання сьогодні вдень і вночі руйнує будівництво Максима Юрійовича? Ви хоча би раз вийдіть з екрану його телеканалу, постукайте у двері громади – авось Вам відчинять. І пом’януть «незлим тихим словом» – принципових посадовців», – каже автор та ведучий програми Святослав Вишинський. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж