Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

У Чернівцях хочуть випробувати технологію укладання холодного асфальту

Враховуючи її вартість, департамент ЖКГ попередньо ініціює громадські слухання Представники департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради провели переговори з виробниками холодного асфальту. За словами очільника департаменту Володимира Бешлея, міська влада хоче уперше в Чернівцях використати холодний асфальт.
 
Проте, технологія ця дуже дорога, тому комунальники будуть радитися з громадськістю та фінансистами. Адже вартість холодного асфальту вдвічі вища, аніж звичайного. Якщо це вдасться узгодити, департамент проситиме в міськради кошти, аби наш асфальтний завод виробив першу партію. Опісля комунальники проведуть випробувальні роботи, щоб набути досвіду укладання та краще підготувалися до наступної зими.
 
– Переконаний, що ми знайдемо вихід із критичної ситуації з дорогами, яку отримали в спадок від попередньої влади. Бо ж до зими готуються не з осені, як довелося нам наприкінці минулого року, а з літа чи навіть весни. Працюємо над тим, щоби помилки, які ми бачимо зараз, виправити у майбутньому, – каже Володимир Бешлей.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж