Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Якби не почали ремонт Проспекту цього року, наступного він обійшовся б нам значно дорожче, – Продан

За словами очільника міста, основні підготовчі роботи можна проводити й у разі невеликого морозу
Ремонтні роботи на дорогах міста потрібно проводити цілий рік. Так вважає секретар Чернівецької міської ради Василь Продан. Про це він розповів у ефірі передачі «Чернівці сьогодні» на телеканалі «Чернівецький промінь».

– Ми вирішили, що краще зробити, ніж потім жалкувати, що були бездіяльними. Чекати на хорошу погода можна довго, і ремонтні роботи би в нас проводили так само, як і протягом останніх чотирьох років, коли за 7 місяців 2018 в нас заасфальтували лише маленьку вуличку, – каже Василь Продан.

За словами очільника міста, нині ціна робіт, як і матеріалів, постійно зростає. Якщо цього року вартість квадратного метру асфальту складає 1600 гривень, то наступного вона зросте у півтора рази, до 2400 гривень. Тож зволікати нова міська влада не могла. Та витиснула максимум із ситуації, що склалася.


У Львові ремонтні роботи проводять цілий рік. І вкладання асфальту – лише мала частина в процесі відновлення дорожнього покриття. Значно складнішими та довготривалішими є підготовчі роботи. А їх технологія дозволяє здійснювати навіть за температури до -5 градусів.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж