Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині прикордонники пострілами зупиняли контрабандистів

Порушники залишили по собі майже 10 тисяч пачок сигарет
На кордоні з Румунією протягом вихідних прикордонникам Чернівецького загону двічі доводилося стріляти в повітря аби зупинити правопорушників. 

Сьогодні, близько шостої ранку прикордонний наряд відділення інспекторів «Фальків» натрапив на групу осіб, яка прямувала в сторону кордону. За кілька сотень метрів до державної межі, намагаючись затримати порушників, прикордонникам довелося здійснити два постріли в повітря, та це не зупинило чоловіків. Вони, покидавши свої наплічники, вдалися до втечі, залишивши по собі три пакунки з сигаретами «Marvel» та «Compliment», а це майже 5 тисяч пачок сигарет.

Двома днями раніше, на ділянці цього ж відділення інспекторів прикордонникам відділу «Красноїльськ» спільно з представниками оперативного підрозділу Західного регіонального виявили ще майже 4,5 тисячі пачок сигарет марки «Marble» й «Пріма» неподалік кордону, де була помічена група «пачкарів».
 
Останні аби уникнути відповідальності покинули товар та вдалися до втечі, тож прикордонникам довелося здійснити кілька попереджувальних пострілів угору.

Наразі усі виявлені тютюнові вироби знаходяться на відділенні інспекторів прикордонної служби «Фальків». Пошук причетних та організаторів контрабанди, як у першому так, і другому випадку триває, повідомляють у прес-службі Чернівецького прикордонного загону.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж