Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вибух у будинку на Заставнівщині розслідуватиме спецкомісія


В аварії постраждала жінка
В Управлінні Держпраці у Чернівецькій області за участю посадових осіб відділу нагляду на виробництві, об’єктах підвищеної небезпеки, у машинобудуванні та енергетиці створюють комісію технічного розслідування обставин та причин нещасного випадку, пов’язаного з використанням газу у побуті.

Нещасний випадок стався увечері сьомого березня у приватному житловому будинку у селі Горішніх Ширівцях Заставнівського району. За попередньою версією, сталася пожежа та вибух газу.

У результаті нещасного випадку постраждала одна особа 1989 року народження. Жінку було оперативно доставлено до медичного закладу.
Унаслідок вибуху частину будинку зруйновано. Комісія технічного розслідування обставин та причин нещасного випадку, пов’язаного з використанням газу у побуті Управління Держпраці у Чернівецькій області, створюється на підставі «Порядку проведення технічного розслідування обставин та причин виникнення аварій, пов’язаних з використанням газу у побуті», затвердженого наказом МНС України від 27.04.2012 року №734 та на підставі відповідного пункту Положення про Управління Держпраці у Чернівецькій області.скачать dle 10.5фильмы бесплатно