Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Хотинська гімназія перемогла у конкурсі на кращий екопроект від фонду Кличко

Із 1098 поданих заявок, до сотні найкращих увійшла і заявка учнівської ради Хотинської гімназії
Хотинська гімназія - серед сотні шкіл, які візьмуть участь в екопроекті від Фонду Кличків. Про це повідомляють «Хотинські вісті».
 
Klitschko Foundation через результати конкурсного відбору визначив 100 українських закладів освіти, які візьмуть участь у екологічному проекті. Він покликаний через неформальну освіту впровадити культуру сортування сміття серед населення. Із 1098 поданих заявок, до сотні найкращих увійшла і заявка учнівської ради Хотинської гімназії.

Конкурс спрямований на розширення можливостей молоді вплинути на розвиток своєї громади. Команда, що складається з 3-х учнів та 1-го педагога пройде кілька етапів навчань. Переможці у рамках проекту пройдуть декілька етапів навчання. Команди візьмуть участь у тренінгу Active Citizens, під час якого навчаться взаємодіяти з іншими представниками місцевих громад, вести перемовини, опанують шляхи вирішення складних ситуацій.
 
На практичному семінарі із управління проектами команди складуть план втілення власного проекту, навчаться прогнозувати ризики, комунікувати зі громадськими організаціями та медіа. Запрошені тренери розкажуть, як долати перешкоди, що трапляються на шляху втілення проектів, дадуть рекомендації, як залучати фінансування для розвитку громад. Професійним досвідом поділяться лідери думок зі сфери екології: як заохотити до громадських ініціатив школярів, які продукти купувати, щоб залишати менше сміття та як можна повторно використовувати речі.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж