Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Екс-голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук розповів, хто стоїть за його звільненням

На думку колишнього посадовця, його усунули з посади троє осіб 
Екс-голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук розповів, хто стоїть за його звільненням. У програмі«Діалоги» на телеканалі «Чернівецький промінь» він зазначив, що причин усувати його з посади не було.

– Але мене «попросили», бо прем’єр-міністр Гройсман, Арсеній Петрович Яценюк і Максим Юрійович Бурбак підійшли до президента і поставили умову, що не підтримають бюджет і не буде підтримки на виборах, якщо ви не звільните голову Чернівецької ОДА Фищука Олександра, – сказав він.
 

Водночас Олександр Фищук заперечив, що причиною його звільнення став внутрішній конфлікт у партії «Народний Фронт». Мовляв, він написав заяву про вихід із цієї політичної сили, коли вступав на посаду голови ОДА.

– У нас не було конфлікту як у партійній організації. Однак конфлікт виник через Чернівецьку митницю, бо я поставив питання про звільнення її керівника, – заявив екс-голова ОДА.

Як відомо, 23 листопада 2018 року президент Петро Порошенко власним розпорядженням звільнив Олександра Фищука з посади голови ОДА.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж