Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Іудеї усього світу сьогодні відзначають Пурім

Це свято стало символом перемоги над злом Увечері 20 березня 2019 року іудеї всього світу відзначають Пурім. Це свято стало символом перемоги над злом. Щороку дійство нагадує про чудесне спасіння єврейського народу в Перському царстві 2,5 тисяч років тому, в період правління царя Ахашвероша.

Напередодні Пуріма євреї тримають піст Естер, який призначений для того, щоб проаналізувати своє життя і покаятися у своїх провинах. У синагогах у святкові дні читають Сувій Естер – частину Танаху, що оповідає історію про порятунок євреїв.

Основний бенкет Пуріма відбувається вдень, після ранкового читання Сувою Естер, і на ньому має бути багато страв, вина та радості.

У ці дні готують традиційне печиво, яке називають гоменташ (вуха Гамана). Його начиняють варенням, фруктами або іншими солодощами і з радістю роздають дітям, друзям, родичам і біднякам. Також у Пурім влаштовують карнавальні ходи, покликані нагадати про те, що під маскою випадкового збігу обставин приховано божественний задум.
 
Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан долучається до привітань: 
 
Дорогі чернівчани! Шановна єврейська громадо! Щиро вітаю вас зі світлим святом Пурім, святом, яке звеселяє людські серця і дарує душевну благодать кожному іудею! Нехай це прекрасне свято подарує всім світло надії і посмішки, вогник натхнення і чудового настрою, нехай завжди поруч будуть надійні друзі та люблячі близькі, а життя йде рівною і щасливою дорогою. Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів у справах, достатку, злагоди, радості, любові, миру та добра, Господнього спасіння і благословення. Дякую вам за любов до наших Чернівців! Дякую всім, хто своїми здобутками, успіхами примножує славу нашого рідного міста! Хай Пурім буде для вас завжди щасливим! Хаґ Пурім самеах! Лехаїм! - ідеться у повідомленні міської ради
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж