Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Каспрук захищає директорів ЖРЕПів, які місяцями не дають двірникам зарплатню

Усунутий за бездіяльність мер продовжує розповідати байки про ефективність ЖРЕПів
Під час чергової сесії Чернівецької міської ради усунутий за бездіяльність міський голова Олексій Каспрук з трибуни звинуватив депутатів у «кришуванні» управлінських компаній, які прийшли на зміну ЖРЕПам. Екс-мер продовжує боротися за існування цих комунальних установ, про ліквідацію яких відповідний закон у Верховній Раді схвалили ще 2015-го року.
 
Водночас депутати нагадали Олексію Каспруку про те, що його люди, які досі очолюють деякі ЖРЕПи, допустили низку порушень. Як за часів керування містом усунутого мера, так і за нової влади.
 
– На закиди вже колишнього міського голови я би хотів повідомити наступне. Шановний Олексій Павлович, дуже прикро, що ви не володієте ситуацією і говорите абсурдні речі. До жодних підприємств я не маю відношення. Ви забрехалися по самі вуха і зараз відстоюєте свого товариша, який заборгував за три місяці зарплатню двірникам, – зазначив депутат міської ради Іван Гончарюк.
       
За словами Гончарюка, Олексій Каспрук пов’язує його з управлінськими компаніями через те, що він просто попросив екс-мера вплинути на «своїх» людей, які очолюють ЖРЕПи, аби вони виплатили зарплатню підлеглим.
 
– У своєму дописі до вас я звернувся, щоби ви як колишній міський голова, як свідома людина попросили би пана Гончара (очільника ЖРЕПа №11) прибрати центр Чернівців від сміття. Крім того, хотів би зацитувавти звернення двох колективів: ФОП Завортня та ФОП Каленчук до прокуратури, – заявив депутат.
 
У листі звернення йшлося про наступне:
 
«Дані підприємства вже понад два місяці не виплачують нам заробітну плату та належним чином не оформили на роботу. А потім підсунули папірці, запевнивши, що це договори. Трудові книжки у нас не взяли і штампів про прийняття на роботу не поставили. Вони змушують прибирати нас по 2-3 території. Бо більшість людей пішли у зв’язку з невиплатою зарплати».

 
– Мене дивує ваша позиція як колишнього міського голови стосовно тих людей, які залишилися на вулиці і три місяці не отримують зарплати. Але, якщо ви дійсно маєте вплив на своїх соратників, зокрема Гончара, прошу вас як відому людину попросити його виплатити зарплату цим людям, які кожного дня прибирають Чернівці від сміття, і піти з ринку надання послуг. На його місце прийдуть інші, – заявив Іван Гончарюк.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж