Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«За життя» активно підтримує спорт на Буковині

У Чернівцях відбулися змагання з дзюдо У Чернівцях відбувся Чемпіонат області з дзюдо серед ветеранів. На змагання приїхали біля сотні спортсменів: найкращі борці у своїх вікових категоріях. Як зазначив заслужений тренер України Юліан Степанович Германюк, член партії «Опозиційна платформа – За життя», змагання проводять другий рік поспіль і планують організовувати їх щорічно. Переможці обласного етапу захищатимуть честь Буковини на Всеукраїнському чемпіонаті з дзюдо в місті Дніпрі.
 
Влаштування Чемпіонату області з дзюдо підтримала і Чернівецька організація «Опозиційна платформа – За життя». Ця політична сила активно сприяє розвитку спорту на Буковині.
 
«У числі нашої партії є чимало спортсменів, зокрема і дзюдоїстів. У цих змаганнях брав участь наш однопартієць Сергій Ткачук, який зайняв призове місце. Ми не могли не підтримати ці змагання, оскільки «Опозиційна платформа – За життя» завжди долучається до розвитку спорту та фізичного виховання молоді, адже це запорука здорової нації», зазначив голова Чернівецької обласної організації «Опозиційна платформа – За життя» Володимир Кедь. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж