Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Після зарплати 50 тисяч гривень Каспрук живе на 7 тисяч допомоги по безробіттю

Екс-мер Чернівців оприлюднив свою декларацію
Знятий за бездіяльність екс-мер Олексій Каспрук оприлюднив свою щорічну декларацію.

Колишній мер Чернівців досі немає ні автівки, ні квартири, а живе на допомогу по безробіттю, що виплачує йому центр зайнятості та зарплату дружини, повідомляє «Чернівці Таймс».

Щоправда, сума ця немала, як для пересічного чернівчанина, в середньому він отримує 7 тисяч гривень в місяць, але звісно з його попередньою зарплатою не порівняти.

У часи свого керування містом він отримував понад 50 тисяч гривень на місяць, і за 7 місяців заробив 353 тисячі гривень.

Квартиру, яка дісталась йому від батьків, він ще в 2012, побоюючись конфіскації майна через кримінальну справу за його керівництво комунальним підприємством «Містобуд», переписав на дружину. Але тоді все обійшлось для Олексія Павловича, реальний термін ув’язнення отримала лише бухгалтер, на яку переклали всю провину.

Дружина Олексія Каспрука Антоніна отримала минулого року 78 тисяч гривень у Чернівецькому торговельно-економічному інституті, а також 22 тисячі у колективному підприємстві «АЙ ТІ ГРУП», яке на 50% перебуває у її співвласності. Також згадане підприємство минулого року виграло 4 тендери на суму 487 тисяч гривень. Ще 3 тисячі євро Антоніна Каспрук зберігає на депозиті в банку.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж